Media Społecznościowe

© Copyright 2019. Piksel - pracownia reklamy. All rights reserved.

W kilku słowach o tym co robimy

Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Tradycyjnego powstało 11 maja 2011 roku z inicjatywy grupy zapalonych łuczników, których przekonał do wspólnego działania Piotr Gonet, po powrocie z długiej podróży poślubnej z Anią Szadkowską po więcej

Polskie Stowarzyszenie
Łucznictwa Tradycyjnego

ul Baśniowa 19 • 05-850 Ożarów Mazowiecki

NIP: 521-361-24-22

Pekao S.A. nr konta: 35124034191111001041776705

Dane Stowarzyszenia

e-mail: pslt@wp.pl

Pierwsza runda turnieju już za nami. Prezentujemy wyniki :) 

 

ŁUK NATURALNY

LP Nazwisko Imię Miejsce strzelania Klub Łuk Wynik
1 Wierzbicki Adam CasThor Parczew Sagittarius LN 594
2 Dłużyński Adam Boruja Kościelna   LN 535
3 Sawicki Zbigniew Lubań DLŁT LN 499
4 Doliński Krzysztof Lubań DLŁT LN 445
5 Sitkowski Witek Stradomia Wierzchnia   LN 422
6 Szumilewicz Dariusz Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LN 134

 

 

ŁUK TRADYCYJNY

LP Nazwisko Imię Miejsce strzelania Klub Łuk Wynik
1 Pisarkiewicz Karol Gdańsk KSA LT 713
2 Woźnica Włodzimierz Mielec Łucznicy Rozenbark LT 671
3 Fabiś Sebastian Czarna Woda PSŁT LT 653
4 Krawczyk Piotr Stradomia Wierzchnia   LT 643
5 Chudzik Andrzej Mielec Łucznicy Rozenbark LT 639
6 Łobaza Seweryn Mielec Łucznicy Rozenbark LT 599
7 Szymański Szymon Elbląg Archery Elbląg LT 578
8 Bezusyy Valeriy Żarów DLŁT LT 576
9 Tabor Wojciech Wola Michowa Łucznicy z Zadupia LT 567
10 Grądziel Radosław Stradomia Wierzchnia   LT 548
11 Żymuła Piotr Mielec Łucznicy Rozenbark LT 538
12 Milewski Marek Bogatynia DLŁT LT 537
13 Zarzecka Lila Olsztyn PSŁT LT 536
14 Nowicki Piotr Suchacz Archery Elbląg LT 521
15 Andrzejczak Jerzy Stradomia Wierzchnia   LT 516
16 Francuz Piotr Olsztyn Szczytno LT 508
17 Sawicki Zbyszko Lubań DLŁT LT 499
18 Zaręba Jarosław Olsztyn Szczytno LT 493
19 Stach Mateusz Sanok Łucznicy Sanoka LT 485
20 Szura Paweł Tarnów Tarnowska Drużyna Łucznicza LT 479
21 Korec Piotr Warszawa Siekierki LT 476
22 Mietełka Sebastian Warszawa Siekierki LT 474
23 Chudzik Katarzyna Mielec Łucznicy Rozenbark LT 464
24 Bloch Jacek Toruń SŁT FORT LT 457
25 Łaciński Sławek Gdańsk SŁuP LT 454
26 Żymuła Sylwia Mielec Łucznicy Rozenbark LT 434
27 Napruszewska Wiesława Stradomia Wierzchnia   LT 428
28 Kazik Mariusz Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LT 418
29 Łakomy Maciej Stradomia Wierzchnia   LT 413
30 Płaza "DRA-GON" Łukasz Stradomia Wierzchnia   LT 412
31 Krzewiński Jacek Gdańsk PSŁT LT 409
32 Sobieszek Paweł Parczew Poleska Grupa Łucznicza LT 386
33 Konkin Denis Żarów DLŁT LT 374
34 Krzemiński Mariusz Stradomia Wierzchnia   LT 352
35 Dumański Jerzy Stradomia Wierzchnia   LT 330
36 Bubacz Paweł Toruń SŁT FORT LT 328
37 Bezusa Wioletta Żarów DLŁT LT 322
38 Babiarz Maciej Sanok Łucznicy Sanoka LT 317
39 Tymków Jakub Opole ORDO LT 315
40 Pawłowski Grzegorz Jacek Olsztyn   LT 300
41 Rejdych Łukasz Opole ORDO LT 298
42 Leśniewski Jerzy Lubań DLŁT LT 279
43 Krok Paweł Gdańsk SŁuP LT 248
44 Najuch Jakub Opole ORDO LT 246
45 Piejdak Przemek Elbląg Elbląskie Bractwo Historyczne LT 246
46 Pietrzak Kacper Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LT 225
47 Okuniewicz Karolina Gdańsk SŁuP LT 212
48 Stawiarski Kamil Stradomia Wierzchnia   LT 193
49   Błażej Toruń   LT 172
50 Lorenc Michał Sanok Łucznicy Sanoka LT 152
51 Budek Maciej Elbląg Archery Elbląg LT 139
52 Sulkowski Grzegorz Świdnica DLŁT LT 134
53 Czarczyk Dariusz Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LT 116
54 Paluszewska Agata Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LT 110
55 Rykała Sara Karina Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LT 93
56 Rumin Jacek Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LT 91
57 Sperka Zbigniew Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LT 65

 

 

ZEKIER

LP Nazwisko Imię Miejsce strzelania Klub Łuk Wynik
1 Florczak Krzysztof Sanok Łucznicy Sanoka LT 498
2 Patronik Grzegorz Sanok Łucznicy Sanoka LT 466
3 Fabisiak Magda Warszawa SIEKIERKI LT 407
4 Borowik Tomasz Sanok Łucznicy Sanoka LT 366
5 Szymczkowska Dominika Mielec Łucznicy Rozenbark LT 353
6 Pniewski Paweł Toruń SŁT FORT LT 342
7 Sikora Adam Stradomia Wierzchnia   LT 339
8 Patronik Wanda Sanok Łucznicy Sanoka LT 332
9 Kowaliszyn Witold Świdnica DLŁT LT 264
10 Rydosz Olka Sanok Łucznicy Sanoka LT 135

 

 

ŁUK Z PÓŁKĄ

LP Nazwisko Imię Miejsce strzelania Klub Łuk Wynik
1 Wiertel Bartas Toruń SŁT FORT LP 757
2 Gabruś Grzegorz Wolbromek DLŁT LP 631
3 Rubach Andrzej Toruń Bydgoszcz LP 621
4 Kropiowski Paweł Tarnów Tarnowska Drużyna Łucznicza LP 564
5 Trochonowicz Zdzisław Parczew Poleska Grupa Łucznicza LP 521
6 Kropiowska Ewa Tarnów Tarnowska Drużyna Łucznicza LP 505
7 Adamczyk Robert Mielec Łucznicy Rozenbark LP 498
8 Szychulski Zbigniew Olsztyn WGŁ LP 496
9 Oleksiuk Daniel Bednarzówka Poleska Grupa Łucznicza LP 466
10 Wojciuk Grzegorz Parczew Poleska Grupa Łucznicza LP 464
11 Grzywaczewski Konrad Włodawa Poleska Grupa Łucznicza LP 458
12 Fabiś Eliza Czarna Woda   LP 458
13 Napruszewski Jan Stradomia Wierzchnia   LP 444
14 Kropiowski Miłosz Tarnów Tarnowska Drużyna Łucznicza LP 418
15 Mietełka Emilia Warszawa Siekierki LP 417
16 Wojciuk Wojciech Parczew Poleska Grupa Łucznicza LP 415
17 Wysocka Marta Wola Michowa Łucznicy z Zadupia LP 396
18 D. Herwynen Richard Toruń SŁT FORT LP 394
19 Mielcarek Bronisława Syców   LP 389
20 Rezler Andrzej Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LP 366
21 Rubach Ania Toruń Bydgoszcz LP 342
22 Stawski Krzysztof Toruń SŁT FORT LP 338
23 Rubach Szymon Toruń Bydgoszcz LP 294
24 Łapaj Dawid Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LP 279
25 Wiertel Barbara Toruń SŁT FORT LP 241
26 Sawicka Mariola Lubań DLŁT LP 212
27 Toperz Toperzasty Darek Toruń SŁT FORT LP 166
28 Rezler Bartek Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LP 145
29 Najman Agnieszka Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LP 142
30 Hartman Tomasz Częstochowa Łucznicy z Częstochowy LP 93

 

 

 

 

WYNIKI - I RUNDY TURNIEJU KORESPONDENCYJNEGO PSŁT 2021

02 lutego 2021

WYNIKI - I RUNDY TURNIEJU KORESPONDENCYJNEGO PSŁT 2021